Wakacje – idealny czas na aktywność sportową

 

 

Dla wielu osób wakacje to wyjątkowy czas, który mogą poświęcić rodzinie. Jak spędzać urlop, aby rodzice, dzieci i dziadkowie dobrze się bawili? Rodzinne rozgrywki sportowe mają w sobie ducha rywalizacji i nikt nie będzie narzekał na nudę. Do wyboru jest wiele dyscyplin, które można uprawiać w każdym wieku. 

 

Badminton i tenis

Gra w tenisa wymaga dostępu do kortów, dlatego nie wszyscy będą mogli zorganizować rodzinne zawody tenisowe. Jeśli jednak zastanawiasz się, który hotel wybrać na najbliższe wakacje, sprawdź, jaką posiada infrastrukturę. Gra w tenisa przynosi wiele radości. Pod okiem instruktora lub bardziej doświadczonego gracza szybko robi się postępy. Nic tak nie zachęca do uprawiania sportu, jak osiąganie coraz lepszych wyników!

Badminton to ruch i zabawa na świeżym powietrzu dla wszystkich. Dostępne są zestawy do gry z siatką umieszczoną na stojaku. Koszt zakupu jest niewielki, a satysfakcja gwarantowana!

 

 Wakacje – idealny czas na aktywność sportową

 

Wakacje na polu golfowym

Ośrodki golfowe oferują turnusy do nauki gry w golfa wraz z zakwaterowaniem przy polu golfowym. Dobrze zorganizowany urlop na świeżym powietrzu, rywalizacja w grupie uczestników i zdobywanie nowych umiejętności to świetny sposób na wakacyjne aktywności sportowe.

Wakacje golfowe można zorganizować na polach do gry w golfa dostępnych w Polsce lub za granicą, np. w Hiszpanii lub Turcji. Pięknie położone i doskonale utrzymane obiekty znajdują się w miejscowościach turystycznych, położonych nad morzem w Trójmieście i w rejonie Międzyzdrojów oraz na Wybrzeżu Zachodnim.

 

 

 

Sporty wodne – niezapomniane wakacje na jachcie

Wakacje na łódce to idealny sposób, aby oderwać się od obowiązków i przeżyć wielką przygodę. Podczas żeglowania można nabrać wiatru w żagle na kolejne, pracowite miesiące. W Polsce dostępne są akweny wodne dla żeglarzy. Zatoka Gdańska to idealne miejsce dla turystów, którzy mają bazę wypadową w Trójmieście.  Do dyspozycji są piękne mazurskie jeziora i zalewy, obfitujące w mariny i zaplecze gastronomiczne.