Bycie fit nie jest już tylko przelotnym trendem czy zachcianką z wyższej półki. To styl życia, który na stałe wpisał się w codzienny harmonogram. Pomiędzy zdrowymi posiłkami należy znaleźć też czas na ruch – ta myśl kieruje większość osób do siłowni, gdzie możliwe jest wymodelowanie sylwetki oraz zbudowanie masy mięśniowej. Jaki sprzęt jest niezbędny na siłowni?

Profesjonalny sprzęt na siłownię

Trening siłowy czy spalające kardio? Bez względu na wybór sportowych zapaleńców w siłowni nie może zabraknąć podstawowych sprzętów. Ich zakup jest potężną inwestycją, dlatego decyzje nie mogą być podejmowane spontanicznie. Dobrej jakości sprzęt na siłownię kosztuje sporo pieniędzy, ale przemyślany wybór na pewno pomoże osiągnąć sukces w branży.

Dla miłośników treningu kardio

Siłownię odwiedzają nie tylko fani kulturystyki i budowania masy mięśniowej, ale i zwolennicy aktywnych ćwiczeń wyszczuplających sylwetkę. Porządny trening kardio pozwoli na spalenie setek kalorii, dlatego warto wyposażyć przestrzeń w dobrej jakości maszyny. Te dostępne są w Total Fitness Concept, oferującej regenerowane maszyny, takie jak bieżnie, rowery pionowe i poziome oraz crosstrainery. Sprzęt regenerowany znakomicie spełnia swoją treningową funkcję, a nie kosztuje tyle, co nowe maszyny od producenta.

Czy można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Jak najbardziej! Zakup od Total Fitness Concept to rozsądne posunięcie, które pozwoli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Sprzęt na siłownię – jak wyposażyć przestrzeń?

Efektywne budowanie masy mięśniowej

Zdecydowana większość klientów siłowni nastawiona jest na zwiększanie masy mięśniowej ćwiczeniami siłowymi. Stąd też podstawowym wyposażeniem jest dedykowany sprzęt na siłownię. Maszyny takie jak atlasy wielofunkcyjne i sprzęty do trenowania poszczególnych partii ciała mogą wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości ich obsługa jest intuicyjna.

Ławki, hantle oraz maszyny jednostanowiskowe do kompleksowego treningu siłowego to także bardzo duży wydatek. Dla osoby, która urządza siłownię komercyjną, często będzie to oznaczać rezygnację z niektórych maszyn na rzecz innych. Tutaj również z pomocą przychodzi Total Fitness Concept, w którego ofercie nie brakuje regenerowanych maszyn siłowych o dedykowanym przeznaczeniu. Firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem siłowni i ma swoich klientów również poza Polską.

W ofercie znajduje się personalizacja sprzętu, czyli lakierowanie niektórych elementów maszyn i naklejanie logo, co pozwoli na skuteczne budowanie marki osobistej i szybsze docieranie do klientów.